تبلیغات در پلتفرم اجتماعی تاکینا

پلتفرم اجتماعی تاکینا، در نسخه های دسکتاپ و اندروید به صورت رایگان فعالیت دارد و تمامی بخش ها (به غیر از پکیج های عضویت) برای کاربران عزیز رایگان می باشد. کاربران در این پلتفرم می توانند ضمن ایجاد یک پروفایل، نسبت به ارسال پست، ساختن کانال، گروه و وبلاگ شخصی اقدام نمایند. با توجه به رایگان بودن این پلتفرم، هزینه های نگهداری سرورهای تاکینا می بایست تامین گردد و به دلیل شخصی بودن این پلتفرم (زیرنظر هیچ گونه نهاد و سازمانی نیست)، در صورت لزوم برای تامین این هزینه ها، ناچاریم چند تبلیغات البته به صورت مدیریت شده، در سطح پلتفرم نمایش دهیم.

 

شرایط وب سایت ها پیش از ارسال آگهی

آگهی ها در تاکینا می بایست از فیلتر قوانین و چارچوب فعالیت این پلتفرم نیز تبعیت نمایند. تمامی آگهی های مندرج در این پلتفرم می بایست این موارد را رعایت فرمایند.

 1. از پذیرش آگهی وب سایت های فیلتر شده توسط مصادیق مجرمانه اینترنت ایران، معذوریم!
 2. از پذیرش وب سایت های دانلود فیلم و موزیک غیرمجاز، وب سایت های اسپم و فیشینگ، شبکه های اجتماعی با فعالیت مشابه تاکینا و همچنین وب سایت های سیاسی اکیدا معذوریم!
 3. امکان تبلیغات محصولات بزرگسالان و بهداشت شخصی اکیدا معذوریم. چرا که بخشی از مخاطبان تاکینا افراد زیر 18 سال (از 14 سال به بالا) هستند و برای امنیت مرور مجازی این دسته از کاربران از انتشار محصولات بزرگسالان معذوریم.
 4. امکان تبلیغ پروفایل ها و صفحات در شبکه های مجازی دیگر با موضوع فروش محصولات لاغری یا چاغ کننده و بطور عمومی "داروها" معذوریم.
 5. امکان تبلیغ محصولات و پکیج های با مضامین "پولدار شو" یا "کسب درآمد فوری" یا "روش پولسازی" و ... در این پلتفرم نیست! از پذیرش این آگهی ها معذوریم.
 6. امکان تبلیغ ابزارها و آموزش های مربوط به رمزارزها وجود ندارد!
 7. وب سایت موزیک یا فیلم جهت تبلیغ نباید فیلتر باشد و حدود 5 ماه از فعالیت آن بگذرد. در صورت داشتن مجوز از پایگاه "ساماندهی"، امکان تبلیغ این سایت ها فراهم است.

 

شرایط تصاویر تبلیغاتی

در صورتی که وب سایت یا محصول شما جزء موارد ممنوعه لیست بالا نیست، می بایست بنر تبلیغاتی خود را نسبت به این لیست نیز تطابق دهید:

 1. فرمت های مجاز تصاویر درحال حاضر PNG و JPG و GIF می باشد.
 2. حجم تصاویر ثابت نباید از 120 کیلوبایت بیشتر شود. حجم تصاویر متحرک نباید از 200 کیلوبایت بیشتر شود.
 3. تصویر تبلیغات نباید حاوی الفاظ و کلمات نامناسب و بزرگسال باشد.
 4. تصویر تبلیغات نباید حاوی تصاویر نامناسب باشد.
 5. تصاویر متحرک با فرمت GIF نباید به صورت دو فریم و فلش باشد. منظور از فلش، تغییر رنگ پس زمینه کلی بنر به صورت مداوم که باعث آسیب رساندن به چشم مخاطب شود.
 6. استفاده ابزاری از بانوان و کودکان در تصویر تبلیغات مجاز نمی باشد.

 

حامی کسب و کارهای نوپا

تاکینا قصد دارد با ظرفیت کاربری خود، از کسب و کارهای نوپا حمایت نماید. این حمایت از طریق در دسترس قرار دادن پلن های مختلف برای تبلیغات ایجاد شده تا کسب و کارها با بودجه های خود بتوانند از تاکینا برای معرفی خود استفاده نمایند.

 

آمار بازدید داخلی

درحال حاضر تاکینا بیش از 900 هزار کاربر دارد. حدود 300 هزار این تعداد، فقط با موبایل از تاکینا بازدید می کنند و 600 هزار مابقی با نسخه دسکتاپ (کامپیوترهای شخصی) بازدید دارند. بیشترین ورودی ها از موتورهای جستجوگر، با نسخه دسکتاپ بوده و صفحه تکی پست ها و پست انجمن ها و همچنین ادامه مطلب وبلاگ ها و کانال ها به ترتیب بیشترین مخاطب و ترافیک را دارند.

طبق آمار نشان میدهد که حدود 60 درصد کاربران و بازدیدکنندگان، تمایل زیادی به مشاهده ادامه پست ها در کانال ها را دارند. بنابراین محل تبلیغاتی پس از اولین ست مطالب در کانال ها می تواند مناسب کسب و کارها باشد.

آمار و ارقا 11 تیرماه 1400 :

 

تعرفه ها و قیمت گذاری

پلتفرم تاکینا، دارای بخش های متنوع و گوناگونی است که می توانید تبلیغات خود را به صورت هدفگذاری شده در سرتاسر آن به نمایش درآورید. این تفکیک محل نمایش تبلیغات باعث بهبود اثرگذاری و کسب نتایج مطلوب از تبلیغات شما خواهد شد. همچنین دوره زمانی تبلیغات جهت مدیریت هزینه های شما، متنوع می باشد. در ادامه مکان نمایش تبلیغات به همراه تعرفه ها را خدمت شما اعلام می نماییم.

 

صفحه اصلی

تبلیغات در صفحه اصلی پلتفرم از مزایای بسیاری برخوردار است. طبق آمار و ارقام کسب شده، بیش از 80 درصد کاربران و بازدیدکننده های این پلتفرم، از صفحه اصلی (کاربران وارد شده به حساب کاربری) بطور مداوم بازدید دارند. در نسخه موبایل، این تبلیغ در انتهای پست ها و در نسخه دسکتاپ، در سایدبار سمت چپ در محل مشخص شده در تصویر زیر قرار خواهد گرفت:

قیمت ها:

ردیف مدت زمان تبلیغات قیمت
1 یک هفته 59.000 تومان
2 یک ماه 199.000 تومان
3 سه ماه 580.000 تومان
4 شش ماه 999.000 تومان

 

در ستون پست ها

این پلن یکی از تاثیرگذارترین و مناسب ترین پلن ها برای معرفی بیشتر محصولات است. زمانی که کاربر در یک کانال، صفحه جستجو، پروفایل و ... مطالب موجود را مشاهده کرده و قصد داشته باشد ادامه پست ها را ببیند، اولین چیزی که در پست های نمایش داده جدید دریافت خواهد شد، یک بخش تبلیغات است. شما می توانید تبلیغات خود را در این قسمت نمایش دهید. در حال حاضر امکان نمایش تبلیغات پس از تعداد مطالب خاص است. برای مثال، پلن "پس از 20 پست" به این صورت است که زمانی که یک کاربر وارد کانالی می شود، بصورت پیش فرض 20 پست به وی نمایش داده می شود. اگر کاربر تمامی این 20 پست را مشاهده نماید و قصد مشاهده پست های دیگر در همان صفحه را داشته باشد، زمانی که 21-امین پست دریافت شد، بالای آن یک بلوک برای تبلیغات خواهد بود. این قسمت در موبایل و دسکتاپ مشترک است. مانند این تصویر:

قیمت ها:

ردیف جایگاه نمایشی دوره تبلیغات هزینه
1 پس از 20 پست یک هفته 45.000 تومان
2 پس از 20 پست یک ماه 89.000 تومان
3 پس از 40 پست یک هفته 35.000 تومان
4 پس از 40 پست یک ماه 79.000 تومان
5 پس از 60 پست یک هفته 25.000 تومان
6 پس از 60 پست یک ماه 69.000 تومان

 

صفحه جستجو و هشتگ ها

طبق آمار داخلی تاکینا، حدود 60 درصد ترافیک روزانه پلتفرم علاقه دارند حداقل 1 بار از صفحه هشتگ ها یا صفحه جستجو دیدن فرمایند! این پلن را برای بهتر دیده شدن شما توصیه می کنیم چرا که بخش بزرگی از کاربران روزانه از صفحات هشتگ و جستجو در نسخه موبایل و دسکتاپ بازدید می کنند. جایگاه تبلیغات نمونه:

قیمت ها:

ردیف دوره زمانی تبلیغات هزینه
1 یک هفته 89.000 تومان
2 یک ماه 149.000 تومان
3 سه ماه 289.000 تومان

 

صفحه اطلاعیه ها

طبق آمار داخلی تاکینا، نشان می دهد که حدود 40 درصد کاربران علاقه دارند صفحه اختصاصی مربوط به اطلاعیه ها را مشاهده کنند. این پلن ارزان قیمت را برای بودجه های کم پیشنهاد می کنیم. بیشترین میزان بازدید این صفحه مربوط به موبایل است.

قیمت ها:

ردیف دوره زمانی تبلیغات هزینه
1 یک هفته 29.000 تومان
2 یک ماه 69.000 تومان
3 سه ماه 179.000 تومان

 

صفحه تکی پست ها

صفحه تکی پست ها، صفحه مخصوص هر پست می باشد. به نوعی ادامه مطلب هر پست محسوب می گردد. طبق آمار داخلی تاکینا نشان می دهد که حدود 95 درصد بازدیدکننده های نسخه دسکتاپ که 60 درصد ترافیک روزانه پلتفرم هستند، علاقه دارند از ادامه مطلب ها بازدید کنند. اکثر ورودی های جستجوگرها مربوط به صفحه تکی پست ها می باشد. اگر قصد دیده شدن را دارید، می توانید این پلن را انتخاب کنید. این پلن هم برای کاربران عضو شده در پلتفرم و هم مهمان ها نمایش داده خواهد شد و به همین دلیل انتخاب فوق العاده ای خواهد بود!

صفحه تکی پست ها، برای تمامی پست های تاکینا (پروفایل، گروه، کانال) خواهد بود. مانند:

قیمت ها:

ردیف دوره زمانی تبلیغات هزینه
1 یک هفته 119.000 تومان
2 یک ماه 329.000 تومان
3 سه ماه 759.000 تومان

 

سایدبار دایرکتوری

بخش دایرکتوری تاکینا، مکانی است که تمامی محتویات عمومی تاکینا به صورت لیست و صفحه بندی شده در اختیار همه کاربران است. هم کاربران عضو شده و هم مهمان هایی که در تاکینا عضو نشده اند به این صفحات دسترسی دارند. برخی از صفحات این دایرکتوری دارای سایدبار است که مکانی برای نمایش تبلیغات است. آمار تاکینا نشان می دهد حدود 30 درصد کاربران نسخه موبایل و دسکتاپ به دیدن این صفحات علاقه دارند. نمونه:

قیمت ها:

ردیف دوره زمانی تبلیغات هزینه
1 یک هفته 49.000
2 یک ماه 119.000 تومان
3 سه ماه 299.000 تومان

 

تبلیغات در اطلاعیه کاربران بصورت انبوه

این پلن فوق العاده ترین پلن و پربازده ترین تبلیغات تاکینا است. در این پلن، ما یک بار متن تبلیغاتی شما (یک متن خلاصه در حد 100 کاراکتر) به همراه لینک محصول یا سایت شما را بطور انبوه به تمامی کاربران این پلتفرم ارسال خواهیم کرد. تمامی کاربران متن تبلیغاتی شما را در بخش اطلاعیه های خود دریافت خواهند کرد و در صورت تمایل با کلیک روی آن می توانند به محصول یا سایت شما مراجعه نمایند. درصد موفقیت این پلن برای کسب و کارها بسیار زیاد است! نمونه:

قیمت ها:

ردیف توضیحات پلن هزینه
1 ارسال حداکثر 100 کاراکتر با لینک برای یک بار بعنوان یک اطلاعیه 159.000 تومان
2 ارسال دو اطلاعیه بطور همزمان با لینک و متن دلخواه 299.000 تومان

 

پلن های موفق دیگر

تاکینا پلن های دیگری نیز دارد که در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش این پلن ها با ما در تماس باشید:

ردیف محل نمایش دوره زمانی تبلیغات درصد دیده شدن
1 صفحه ادامه مطلب موزیک ها یک هفته / یک ماه 95%
2 سایدبار کانال ها یک هفته / یک ماه 90%
3 تبلیغات متنی در ادامه مطلب ها یک ماه / سه ماه 85% (مناسب سئو و گوگل)
4 تبلیغات متنی در صفحه اصلی یک ماه / سه ماه 70%

 

توجه:

> تمامی پلن ها قابل تمدید هستند.

> امکان لغو پلن تبلیغات پس از قرار گیری تبلیغات وجود دارد. اما بازگشت وجه امکان پذیر نیست. لذا پیش از ارسال تبلیغات و واریز وجه دقت لازم را داشته باشید.

 

سفارش تبلیغات

جهت سفارش تبلیغات و دریافت مشاوره های آن، لطفا از صفحه تماس با ما اطلاعات و مشخصات تماس خود (واتس اپ یا تلگرام، ایمیل یا شماره پیامک) را ارسال فرمائید و پلن مورد نظرتان را نیز ذکر کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.