اخبار و آموزش بازی ها
 • 264430 نفر عضو این کانال هستند
 • بازی
بروز رسانی‌های اخیر
 • شناسه ویدیو : 412
  کریستال بنفش در بتل رویال کالاف موبایل - Purple Crystals Appear In COD Mobile

  امروز متوجه شدم توی بتل رویال کلاسیک بازی کالاف دیوتی موبایل، کریستال های بنفش رنگی اضافه شده که میشه بهشون شلیک کرد. این مدل کریستال قبلا توی بازی Black Ops2 Zombie وجود داشتن دقیقا و با توجه به اینکه چند روز پیش توی اکانت توییتری اکتیویژن یه تیزر زامبی قرار داده شد، احتمال میره کالاف موبایل مجددا میخواد بخش زامبی رو فعال کنه!

  چون قبلا برای یک سیزن مود زامبی توی کالاف موبایل قرار داده شده بود که به دلیل مشکلات زیاد و باگ های فراوان، سیزن بعدش حذف شد! اما این کریستال ها و تیزر زامبی اخیر شاید نشونه ای باشه که بخوان دوباره این مود رو برگردونن.
  یه ویدیو براتون از گیم پلی خودم گرفتم که با این کریستال ها آشنا بشید!
  کریستال بنفش در بتل رویال کالاف موبایل - Purple Crystals Appear In COD Mobile امروز متوجه شدم توی بتل رویال کلاسیک بازی کالاف دیوتی موبایل، کریستال های بنفش رنگی اضافه شده که میشه بهشون شلیک کرد. این مدل کریستال قبلا توی بازی Black Ops2 Zombie وجود داشتن دقیقا و با توجه به اینکه چند روز پیش توی اکانت توییتری اکتیویژن یه تیزر زامبی قرار داده شد، احتمال میره کالاف موبایل مجددا میخواد بخش زامبی رو فعال کنه! چون قبلا برای یک سیزن مود زامبی توی کالاف موبایل قرار داده شده بود که به دلیل مشکلات زیاد و باگ های فراوان، سیزن بعدش حذف شد! اما این کریستال ها و تیزر زامبی اخیر شاید نشونه ای باشه که بخوان دوباره این مود رو برگردونن. یه ویدیو براتون از گیم پلی خودم گرفتم که با این کریستال ها آشنا بشید! (<
  1
  0 8 1
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Fly Swatter در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل شاید بتوان گفت یکی از سخت ترین اچیومنت های بتل رویال است!
  برای گرفتن این اچیومنت شما باید دشمنانی که در هوا هستند و درحال استفاده از Wingsuit (وینگ‌سوئیت) هستند را بکشید. البته بعضی ها گفته اند زمانی که در حالت چتر هستند هم حساب می شود اما شخصا چندین دشمن در حال چتربازی را کشتم و هیچ عددی به این آیتم اضافه نشد! پس احتمالا فقط وینگ سوئیت را حساب می کند
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Fly Swatter در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل شاید بتوان گفت یکی از سخت ترین اچیومنت های بتل رویال است! برای گرفتن این اچیومنت شما باید دشمنانی که در هوا هستند و درحال استفاده از Wingsuit (وینگ‌سوئیت) هستند را بکشید. البته بعضی ها گفته اند زمانی که در حالت چتر هستند هم حساب می شود اما شخصا چندین دشمن در حال چتربازی را کشتم و هیچ عددی به این آیتم اضافه نشد! پس احتمالا فقط وینگ سوئیت را حساب می کند :)
  2
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Swimming Athlete در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل برای شنا کردن در بتل رویال است!
  این اچیومنت مربوط به میزان مسافتی است که در بازی های بتل رویال در آب ها شنا کرده اید.
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Swimming Athlete در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل برای شنا کردن در بتل رویال است! این اچیومنت مربوط به میزان مسافتی است که در بازی های بتل رویال در آب ها شنا کرده اید.
  1
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Moving Fortress در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل نشانگر تعداد دفعاتی است که شما در بتل رویال، دشمنان خود را با وسایل نقلیه کشته اید!
  شما می توانید با موتور، انواع ماشین ها، تانک و حتی هلی کوپتر به دشمنان خود ضربه بزنید و آنها را بکشید. در حالت های DUO و Squad کمی سخت تر است چون برای اولین بار ناک آوت می شود و باید مجددا با ماشین به دشمن ضربه بزنید تا بطور کامل بمیرد!!
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Moving Fortress در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل نشانگر تعداد دفعاتی است که شما در بتل رویال، دشمنان خود را با وسایل نقلیه کشته اید! شما می توانید با موتور، انواع ماشین ها، تانک و حتی هلی کوپتر به دشمنان خود ضربه بزنید و آنها را بکشید. در حالت های DUO و Squad کمی سخت تر است چون برای اولین بار ناک آوت می شود و باید مجددا با ماشین به دشمن ضربه بزنید تا بطور کامل بمیرد!!
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Close Knit در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل نشانگر تعداد دفعاتی است که شما در حالت بتل رویال، دشمنان خود را با سلاح های Melee مثل انواع نایف، چوب بیسبال، تبر و ... بکشید.
  دقیقا مشابه مدال Melee Master است. فقط اینجا باید دشمنان را در بتل رویال با نایف بکشید.
  ربات های زیادی داخل بتل رویال هستند که مخصوص گرفتن این اچیومنت هستند
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Close Knit در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل نشانگر تعداد دفعاتی است که شما در حالت بتل رویال، دشمنان خود را با سلاح های Melee مثل انواع نایف، چوب بیسبال، تبر و ... بکشید. دقیقا مشابه مدال Melee Master است. فقط اینجا باید دشمنان را در بتل رویال با نایف بکشید. ربات های زیادی داخل بتل رویال هستند که مخصوص گرفتن این اچیومنت هستند :)
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Perilous Trek در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به میزان مسافتی است که شما در نقشه های بتل رویال با پای پیاده طی کرده اید. برای پر شدن این اچیومنت فقط نیاز دارید که بدوید!!
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Perilous Trek در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به میزان مسافتی است که شما در نقشه های بتل رویال با پای پیاده طی کرده اید. برای پر شدن این اچیومنت فقط نیاز دارید که بدوید!!
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Free Fall در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به بتل رویال است و تعداد دفعاتی را نشان می دهد که شما از زمان پریدن از هواپیما تا فرود آمدن روی نقطه ای از نقشه، کمتر از 20 ثانیه طول کشیده باشد.
  یعنی برای بدست آوردن هر یک عدد از این اچیومنت، شما باید زمانی که از هواپیما بیرون می پرید، تا زمانی که فرود می‌آیید، کمتر از 20 ثانیه طول بکشد. می توانید وقتی جامپ کردید، مستقیم به سمت اولین نقطه و نزدیک به همان جا فرود بیایید. یا صبر کنید به بالای منطقه ای که قصد فرود دارید برسید، بعد جامپ کنید و با گرفتن جهت مستقیم، سریع تر فرود بیایید.
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Free Fall در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به بتل رویال است و تعداد دفعاتی را نشان می دهد که شما از زمان پریدن از هواپیما تا فرود آمدن روی نقطه ای از نقشه، کمتر از 20 ثانیه طول کشیده باشد. یعنی برای بدست آوردن هر یک عدد از این اچیومنت، شما باید زمانی که از هواپیما بیرون می پرید، تا زمانی که فرود می‌آیید، کمتر از 20 ثانیه طول بکشد. می توانید وقتی جامپ کردید، مستقیم به سمت اولین نقطه و نزدیک به همان جا فرود بیایید. یا صبر کنید به بالای منطقه ای که قصد فرود دارید برسید، بعد جامپ کنید و با گرفتن جهت مستقیم، سریع تر فرود بیایید.
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Driving Master در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به مسافت رانندگی با ماشین ها، موتورها و تانک است. این اچیومنت مسافتی که با وسایل نقلیه در مپ های بتل رویال به "متر" طی کرده اید را نشان می دهد.
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Driving Master در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به مسافت رانندگی با ماشین ها، موتورها و تانک است. این اچیومنت مسافتی که با وسایل نقلیه در مپ های بتل رویال به "متر" طی کرده اید را نشان می دهد.
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Sky High در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به اسکای‌دایو یا همان استفاده از Wingsuit است.
  این اچیومنت میزان مسافتی را نشان می دهد که شما با Wingsuit خودتان طی کرده اید. زمانی که ابتدای مچ از هواپیما جامپ می کنید تا زمانی که در مکانی از نقشه فرود بیایید، یا در طول بازی از ارتفاعات مثل کوه ها از وینگ‌سوئیت استفاده کنید، در این اچیومنت لحاظ می شود.
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Sky High در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به اسکای‌دایو یا همان استفاده از Wingsuit است. این اچیومنت میزان مسافتی را نشان می دهد که شما با Wingsuit خودتان طی کرده اید. زمانی که ابتدای مچ از هواپیما جامپ می کنید تا زمانی که در مکانی از نقشه فرود بیایید، یا در طول بازی از ارتفاعات مثل کوه ها از وینگ‌سوئیت استفاده کنید، در این اچیومنت لحاظ می شود.
  0 0
 • تروفی یا (Achievement) اچیومنت Self-Help در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به تمامی حالت های بتل رویال است و هر زمان که خودتان را Heal (هیل) کنید، به شما داده می شود.
  این آیتم مقدار خونی را نشان می دهد که شما برای خودتان Heal کرده اید و تعداد دفعات استفاده از آیتم های هیل را نشان نمی دهد.
  تروفی یا (Achievement) اچیومنت Self-Help در بازی Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل مربوط به تمامی حالت های بتل رویال است و هر زمان که خودتان را Heal (هیل) کنید، به شما داده می شود. این آیتم مقدار خونی را نشان می دهد که شما برای خودتان Heal کرده اید و تعداد دفعات استفاده از آیتم های هیل را نشان نمی دهد.
  0 0
استوری‌های بیشتر