رفع خطای Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant در نصب دموهای قالب betheme فارسی

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-05-03 19:01:12

یکی از کاربران در انجمن بیست اسکریپت پرسیده بود:

من به 6 خطای fatal خوردم که نمیدونم چطور باید حلش کنم...
این خطاها فقط زمانی که میخوام دموهای (هر دمویی) قالب betheme  رو instal کنم بوجود میاد.
وردپرس نسخه  5.7.1 و php نسخه 8.0.3  آخرین آپدیت هستند.
از لوکال هاست استفاده می کنم
Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "BECLOUD_PATH" in C:\xampp\htdocs\harchi\wp-content\themes\betheme\functions\importer\class-mfn-importer-api.php:88 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\harchi\wp-content\themes\betheme\functions\importer\class-mfn-importer.php(838): Mfn_Importer_API->remote_get_demo() #1 C:\xampp\htdocs\harchi\wp-includes\class-wp-hook.php(292): Mfn_Importer->import('') #2 C:\xampp\htdocs\harchi\wp-includes\class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters('', Array) #3 C:\xampp\htdocs\harchi\wp-includes\plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #4 C:\xampp\htdocs\harchi\wp-admin\admin.php(259): do_action('betheme_page_be...') #5 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\harchi\wp-content\themes\betheme\functions\importer\class-mfn-importer-api.php on line 88

اما پاسخ برای شما کاربرانی که مشکل مشابه ایشون رو دارید:

از نسخه PHP 7.2 یا 7.1 استفاده کنید.

ضمنا یکبار هم خود قالب رو از اول نصب کنید. فایل های قالب ممکنه ناقص باشند

نسخه آنلاین با نسخه لوکال هاست تفاوت زیادی داره و ممکنه خیلی از امکانات در لوکال هاست کار نکنن و توابع PHP استفاده شده در لوکال هاست (XAMPP) محدود هستند. همچنین ماژول های لوکال هاست ممکنه با نسخه آنلاین متفاوت باشه. اگه هاست دارید بهتره روی هاست آنلاین نصب کنید.