اسلحه جدید Holger 26 و MK2 در بازی Call of Duty: Mobile

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-05-21 10:34:45

همونطور که مستحضرید آپدیت جدید Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل به تازگی ارائه شده و در این سیزن 4 دو سلاح جدید به نام های Holger 26 و MK2 به بازی اضافه شده اند. این دو اسلحه جدید با قدرت نسبتا بالا و ریکویل کم هستند. این دو سلاح در طول ایونت های بعدی در طول بازی برایتان آزاد خواهند شد و طبیعتا مانند هر فصل، اسکین های اپیک این دو اسلحه در بخش بتل پس در اختیار خواهند بود.

اسلحه Holger 26

اسلحه اول Holger 26 است که در دسته LMG قرار گرفته:

قدرت تخریب 46 و سرعت شلیک 71 و همچنین دقت 53 و کنترل 59 (ارقام برای ورژن بدون اتچمنت اسلحه هست) این اسلحه را به یک کابوس تبدیل خواهد کرد! بازیکنان می توانند با استفاده از قدرت این اسلحه بازی را ازآن خود کنند. قدرت حرکت 56 این اسلحه نیز سرعت خوبی در هنگام حرکت و دویدن به شما خواهد داد. جزئیات نسخه خام این اسلحه در بازی این صورت است:

اسلحه MK2

این اسلحه جدید در دسته Marksman قرار گرفته:

قدرت تخریب 80 و سرعت شلیک 28 این اسنایپ جذاب را نسبت به سایر اسلحه های موجود در این دسته بندی قدرتمندتر کرده است و باید دید چه اتچمنت هایی برای این اسلحه ارائه خواهد شد! طبیعتا مانند سایر اسنایپ ها باید یک Magazine برای افزایش قدرت کشتار این اسلحه در نظر گرفته باشند که در اینصورت بی شک این اسلحه در لیست موردعلاقه های بازیکنان قرار خواهد گرفت.

نظر شما درباره این دو سلاح جدید بازی کالاف موبایل چیست؟