ایونت Warrior's Path در بازی Call of Duty: Mobile

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-05-07 09:05:02

در بازی موبایل Call of Duty: Mobile - کالاف دیوتی موبایل، به صورت دوره ای و در بازه زمانی خاص، ایونت هایی آغاز میشه که طی اون ایونت، با انجام دادن برخی مراحل و ماموریت های خواسته شده، جوایزی به شما داده میشه که بعضیا خیلی ارزشمند هستند. یکی از این ایونت ها که هر سیزن یکبار آغاز میشه، نبرد بین دو تیم آبی و قرمز هست. طی این ایونت اسکین هایی به شما داده میشه که گاها Epic هستند و دو کاراکتر به رنگ های آبی و قرمز که قبل از ورود به ایونت به انتخاب خودتون یکی از تیم های آبی یا قرمز رو عضو میشید.

قبل از شروع ایونت و انتخاب، نمی تونید غیر از کاراکتر، اسکین های دیگه ایونت رو ببینید. پس کمی با دقت تر انتخاب کنید چون بعدا قابل تغییر تیم نیست.

طی مدت این ایونت ها، هر روز یک ماموریت از شما خواسته میشه. مثلا یه تعداد دشمن رو در بازی بکشید یا بازی هایی رو در مود بتل رویال یا مولتی پلیر انجام بدید و داخل ماموریت هم نوشته میشه که مثلا شما برای کشتن هر دشمن، 2 امتیاز دریافت می کنید. در قسمت پایین ایونت یک نوار می بینید که امتیازهایی که با ماموریت ها جمع می کنید روی اونجا تاثیر دارند و برای آزاد کردن هر اسکین باید به میزان امتیاز خاصی برسید که توی تصویر بالا هم مشاهده می کنید که برای هر اسکین زیر خودش تعداد امتیاز مورد نیاز رو نوشته.

اگه به بخش "View Map" برید می تونید میزان عملکرد خودتون و تیم خودتون رو برای ماموریت های قبلی رو مشاهده کنید.