آموزش گرفتن Warzone Coins در بازی موبایل Call Of Duty Mobile

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-04-25 07:04:28

به تازگی در بازی Call Of Duty Mobile یا همان کالاف موبایل یا به اختصار COD Mobile یک ایونت آغاز شده که در آن شما سه کاراکتر فوق العاده بازی را مشاهده می کنید. در این ایونت شما فقط می توانید یکی از این سه کاراکتر را به انتخاب خودتان آنلاک کرده و از اون استفاده کنید.

برای گرفتن یکی از این کاراکترها، شما به Warzone Coins یا به فارسی وارزون کوین نیاز دارید. سکه های وارزون را باید به این صورت به دست بیاورید:

  1. ابتدا باید در سایت رسمی Call of Duty یک اکانت بسازید. اگر قبلا اکانت ساخته اید که نیازی به ساخت مجدد ندارید.
  2. بازی Call of Duty Warzone را بر روی کامپیوتر / لپ تاپ خودتون دانلود و نصب کنید. کامل نصب کنید به طوری که وارد بازی بشید. بعد اکانتی که ساختین رو روی این بازی لینک کنید (اگه اولین بار بازی رو اجرا کنید در همون ابتدا ازتون می خواد اطلاعات ورود به اکانت اکتیویژن رو وارد کنید. به این صورت بازی روی اکانت لینک میشه)
  3. در بازی Call of Duty Mobile هم به همین صورت باید اکانت رو لینک کنید. وارد تنظیمات بازی کالاف موبایل بشید و اکانت رو لینک کنید. دقت کنید که هر دو بازی باید روی یک اکانت لینک بشن!
  4. حالا وقتشه یه بازی انجام بدید! در بازی Call of Duty Warzone یک مسابقه رو کامل کنید. فرقی نداره حالت اسکواد میرید یا Duo یا Solo فقط مهم اینه که حتما باید یک بازی رو کامل کنید. حتی می تونید بخش آموزشی یعنی همون tutorial رو کامل کنید!
  5. در کمتر از 72 ساعت بعد از انجام دادن ماموریت خواسته شده، این سکه Warzon Coin رو دریافت می کنید که اگه بعد از دریافتش وارد بازی کالاف موبایل بشید، یک پاپ آپ باز میشه و میگه که این سکه رو دریافت کردید. حالا می تونید یکی از اون سه کاراکتر رو بخرید.

دقت کنید که کلا فقط یک سکه می تونید بگیرید پس توی انتخاب کاراکتر موردعلاقتون دقت کنید چون اون دوتای دیگه رو دیگه نمی تونید آنلاک کنید.

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-04-25 08:48:38

راستی برای دریافت این سکه می تونید مراحل آموزشی اول بازی رو هم انجام بدید.

اگر هم از قبل وارزون رو بازی کردین و مراحل آموزشی رو کامل کردید، یا یکی از مراحل بازی اصلی مثل بتل رویال یا کش پلاندر رو انجام بدید یا مجددا مراحل آموزشی رو انجام بدید. 

هنوز گزارشی منتشر نشده که اونایی که قبلا مراحل رو کامل کردن و الان اکانت رو لینک کردن، سکه رو خود به خود دریافت می کنن یا خیر. پس تا وقت ایونت تموم نشده چند تا بازی انجام بدید و سعی کنید برنده بشید.

مسیح دیندار
مدیریت
عضو شده: 2021-04-12 14:23:35
2021-04-29 23:15:24

و بالاخره بعده 5 روز Warzone Coins رو برای بازی کالاف موبایل گرفتم و اینم اسکین Soap 

دوستان دقت کنید ممکنه بیشتر از 72 ساعت طول بکشه پس نا امید نشید و تا می تونید توی وارزون چند تا بازی رو کامل کنید. سولو یا اسکواد برید، پلاندر و ... فقط بازی کنید تا وقت از دست نرفته