افزونه وردپرس FS Poster یا نام کامل آن FS Poster - WordPress Auto Poster & Scheduler یک افزونه تجاری جهت فراهم کردن قابلیت ارسال و اشتراک گذاری خودکار مطالب سایت در شبکه های اجتماعی است. این افزونه بی نظیر توانایی ارسال مطالب شما را به 14 شبکه اجتماعی خواهد داشت.

شبکه های اجتماعی تحت پوشش:

 1. Facebook ( اکانت, پیج, گروه)
 2. Twitter ( اکانت )
 3. Instagram ( اکانت, استوری )
 4. Linkedin ( اکانت, کمپانی)
 5. Pinterest ( اکانت )
 6. Reddit ( اکانت, subreddits )
 7. Tumblr ( اکانت)
 8. VK.com ( اکانت, پیج, گروه, رویداد)
 9. OK.ru ( اکانت, گروه)
 10. Telegram ( چت, کانال, گروه)
 11. Medium ( پروفایل, publications )
 12. Google My business ( موقعیت مکانی )
 13. سایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند
 14. Plurk

شما می توانید با نصب و راه اندازی این افزونه و تنظیم کردن شبکه های اجتماعی مورد نیازتان، پس از هربار انتشار مطلب جدید، به طور خودکار لینک و عنوان آن مطلب را در شبکه های اجتماعی به طور خودکار منتشر نمایید. با اینکار محبوبیت و بک لینک های زیادی کسب خواهید کرد که برای سئو سایت شما نیز مفید خواهد بود.

 

همچنین در پنل مدیریت این افزونه، امکانی تهیه شده به نام Direct Share که می تواند تصاویر، صفحات و برگه هایی که قبل از نصب افزونه داشته اید و یا امکان اشتراک گذاری خودکار آنها نباشد، به طور دستی به اشتراک بگذارید.

این افزونه از تمامی پست تایپ های عمومی و سفارشی اضافه شده توسط قالب و افزونه ها (مثل ووکامرس و EDD و...) پشتیبانی می کند. و همچنین امکان کوتاه سازی لینک ها به صورت خودکار جهت ارسال شدن کامل لینک مطالب طولانی در شبکه های اجتماعی نیز در این افزونه وجود دارد.

 

نسخه فعلی: 4.5.2

 

آموزش نصب:

برای نصب، کافیست افزونه را در بخش "پیشخوان > افزونه ها > افزودن" بارگذاری نمایید و آن را فعال کنید. یا در فایل منیجر هاست، در مسیر wp-content/plugins آن را آپلود و از حالت فشرده خارج کنید و سپس در پیشخوان و بخش افزونه ها، فعال کنید.

پس از فعالسازی باید از پنل مدیریت افزونه نسبت به فعالسازی و وارد کردن API های شبکه های اجتماعی مورد نظرتان اقدام نمایید.