سورس اپلیکیشن اندروید Kids Draws - React Native App به شما اجازه ساخت یک اپلیکیشن اندروید در موضوع آموزش خلاقانه و نقاشی کودکان را به شما می دهد که با دارا بودن انواع ابزارها و وکتورهای جذاب می تواند یک اپ تمام عیار در این زمینه برایتان ایجاد کند.

در این اپلیکیشن، کودکان خواهند توانست از میان وکتورهای توخالی موجود، انتخاب کنند و شروع به رنگ آمیزی نمایند که در انتها بعد از اتمام رنگ آمیزی، می توانند آن را در کلکسیون خودشان ذخیره کنند.

انواع قلموها و براش ها و رنگ های زیبا برای استفاده در این سورس در نظر گرفته شده است.

صفحه اصلی این اپلیکیشن به صورت جذابی طراحی شده که علاوه بر دسترسی به صفحات طراحی و نقاشی جدید، نقاشی های اخیر انجام شده را نیز نمایش خواهد داد.

همچنین یک بخش خرید پکیج نیز در این اپلیکیشن طراحی شده که مخصوص والدین است. والدین خواهند توانست افزودنی هایی مثل تصاویر و رنگ های بیشتر را به صورت درون برنامه ای برای کودک خود از شما خریداری نمایند و محتویات بیشتری را به اپلیکیشن اضافه نمایند.

 

نسخه فعلی: 1.0 آپدیت 19 می 2020

 

آموزش:

داخل پکیج دانلودی دو نوع سورس وجود دارد که بسته به نیاز خود و تغییراتی که قصد دارید ایجاد کنید، باید سورس ها را امتحان کنید تا سورسی که با تغییرات مورد نیازتان سازگار است را پیدا کنید.