اپلیکیشن CHEF یک سورس اپلیکیشن اندروید و iOS برای مدیریت رستوران و فست فود می باشد که با برقراری ارتباط با اسکریپت SaaS می تواند برای کسب و کار شما حرفه ای ترین اپلیکیشن را به همراه داشته باشد.

در این اپلیکیشن اجازه دیدن منوهای رستوران با قابلیت اسکن و سفارش آنلاین غذاها و نوشیدنی ها را بدهید! امکان عضویت و اشتراک و استفاده از کوپن ها را نیز به آنها هدیه کنید!

در این پکیج همچنین یک اسکریپت قرار گرفته تا آن را روی سرور یا هاست موردنظر خود نصب کرده و از امکانات مدیریتی آن نظیر مدیریت کامل کاربران، مدیریت منو و لیست غذاها، مدیریت کوپن و کدتخفیف، مدیریت پرداخت ها و درگاه پرداخت، مدیریت بارکدها و ...

نسخه فعلی: 6.1

 

آموزش نصب:

در پوشه Fresh Installation داخل فایل دانلودی، فایل مربوط به اسکریپت وجود دارد که باید روی سرور یا هاست اشتراکی خود نصب کنید. در پوشه Store App Source Code یک فایل زیپ وجود دارد که سورس آماده اپلیکیشن برای اندروید و iOS و سایر متعلقات و افزودنی ها داخل آن وجود دارد.

آموزش کامل نصب و راه اندازی و استفاده از سورس اپلیکیشن در پوشه DOCUMENTATION قرار دارد. اگر نسخه قدیمی تر را دارید، پوشه Upgrade from older version به شما کمک می کند به آخرین نسخه آپدیت کنید!