افزونه Advanced Custom Fields Pro یا به اختصار ACF یک افزونه فوق العاده کاربردی جهت تبدیل یک سایت از حالت ساده به حالت پیشرفته است! این افزونه تجاری به ما این اجازه را می دهد تا بتوانیم فیلدهای دلخواه و متنوعی را زیر بخش افزودن مطلب جدید یا افزودن برگه اضافه کنیم. فیلدهایی که مقدار وارد شده آن برای هر مطلب و برگه متفاوت است و می توانیم توسط ویرایش کدهای قالب، اطلاعات دلخواهی را در مکان های مختلفی از فایل های قالب استفاده کنیم.

این افزونه رسپانسیو و واکنشگرا، دارای چندین زبان مختلف از جمله زبان شیرین فارسی، استایل های مناسب راستچین برای نمایش بهتر در پیشخوان زبان فارسی، دارای فیلدهای Repeater، حجم اندک و سبک و مصرف کم منابع هاست و سرور است. اجازه ساخت انواع فیلدها و به تعداد بی نهایت را خواهد داد!

فیلدهای Repeater به ما این قابلیت را خواهند داد که بتوانیم مقادیر بی نهایت را وارد کنیم. برای مثال یک زمینه دلخواه برای لیست سریال های دلخواه به صورت جدول ایجاد کنیم و هر سریال را بتوانیم در هر ردیف وارد کنیم. این نوع فیلد به ما اجازه را میدهد تا با کلیک روی یک قسمت مشخص شده، یک سطر جدید اضافه شود و بتوانیم مقادیر جدید را وارد کنید. به این صورت ما می توانیم تعداد بی نهایتی از لیست سریال ها داشته باشیم. همین قابلیت برای بخش "جعبه دانلود" هم میتوان استفاده نمود. به این صورت ما می توانیم لینک های دانلود را که به صورت پارت بندی شده است و در هر نرم افزار یا بازی تعداد نامشخصی دارد را به راحتی وارد کنیم.

این افزونه دارای صفحه مدیریت پیشرفته مخصوص به خود است که می توانید تنظیمات افزونه و عملیات حذف و اضافه و مدیریت فیلدهای دلخواه را از آن طریق انجام دهید.

نسخه فعلی منتشر شده توسط ما: 5.9.5

نوع ورژن افزونه: Pro

وضعیت نال: نال شده و قابل استفاده به طور رایگان