برای مجموعه بعدی از قاب های پست اینستاگرام، تاکینا برای شما 4 طرح مختلف تحت نام "آرتیست" به طور اختصاصی طراحی نموده است. این قالب برای پیج های خبری و مجله ای بسیار مناسب است. این طرح ها با فرمت PSD برای برنامه فتوشاپ طراحی شده اند که به شما اجازه شخصی سازی و تغییر رنگ قالب را می دهد.

فرمت هر فایل: PSD

حجم هر فایل: حدود 20 مگابایت

در این مجموعه ما چهار طرح برای شما آماده کرده ایم. سه طرح متفاوت و یک طرح هم به عنوان تغییر رنگ یک طرح. 

در اولین طرح، یک حالت لایه ای را در سمت چپ و بالا در نظر گرفته ایم تا بتوانید نام و لوگوی پیج را جایگزین کنید. رنگ اصلی به کار رفته، بنفش و صورتی است.

و دومین طرح دقیقا همان طرح اولی است با رنگ سبز :

در طرح سوم، ما دو لایه فریم داریم. یکی به رنگ بنفش و یکی رنگ سفید (که البته همانطور که گفته شد امکان تغییر رنگ نیز وجود دارد). در سمت راست این قالب، این دو لایه به طور یک نوار باریک یک فریم را تشکیل داده اند و در پایین قالب، یک بخش متنی برای نوشتن توضیحات تصویر روی خود عکس است.

و اما در نهایت طرح چهارم به طور ساده در نظر گرفته شده است. یک بخش با رنگ گرادینت نارنجی و قرمز و بنفش در پایین پس زمینه اصلی کار ما را تشکیل می دهد و دو بلوک برای بخش متنی و توضیحات و دیگری برای لوگو و نام پیج

در صورتی که برای شخصی سازی و تغییر رنگ این قالب ها مشکلی دارید، در بخش انجمن تاکینا یک تاپیک ایجاد کرده و مشکلتان را مطرح کنید.

این طرح به طور اختصاصی توسط تاکینا برای شما طراحی شده است. در صورت تمایل می توانید سایر قالب ها را هم مشاهده کنید.