برای مجموعه بعدی قاب های پست اینستاگرامی، تاکینا با یک طرح اختصاصی دیگر همراه شماست. در این طرح که بیشتر برای موضوعات مجله و یا فانتزی مناسب است، سعی کردیم از حالت ساده و یکنواخت و رسمی مجموعه های قبلی دست بکشیم و طرح های فانتزی تر ارائه کنیم.

این طرح که با نام "شهاب" آماده شده است، شامل 3 طرح مختلف با یک رنگ ثابت است که می توانید توسط "گرادینت" در فتوشاپ رنگ های خاص و مورد نظر خود را اعمال کنید.

فرمت هر فایل: PSD

حجم هر فایل: حدود 21 مگابایت

اکنون با تاکینا همراه باشید تا این سه طرح را مشاهده کنیم. در طرح اول، یک حالت فانتزی سمت راست قاب در نظر گرفته شده و یک حاشیه مربعی به عنوان فریم روی تصویر.

در طرح دوم، همین طرح اول با یک قسمت برای نوشتن متن روی تصویر در نظر گرفته شده است. این طرح بیشتر برای پیج های خبری و اطلاع رسانی مناسب است که می توانند یک تیتر خبری کوتاه را روی تصویر نمایش دهند:

اما طرح سوم مانند طرح اول صرفا یک حالت فانتزی دارد و خبری از بخش متنی و تیتر خبری نیست! در این طرح، حالت فانتزی قالب را پایین تصویر در نظر گرفته ایم.

در صورتی که در استفاده از قالب های تاکینا مشکلی دارید، کافیست در بخش انجمن، یک تاپیک ایجاد کرده و مشکل خود را مطرح کنید.

دقت داشته باشید که این طرح به طور اختصاصی توسط تاکینا برای شما طراحی شده است. برای دیدن سایر قالب های پست اینستاگرام کلیک کنید.