اینبار برای چهارمین مجموعه از قاب پست اینستاگرامی، فریم و قالب ساده اما خاصی را آماده کرده ایم. نام این طرح را "طبیعت" گذاشته ایم اما می توانید برای هر موضوعی از آن استفاده کنید. در این مجموعه ما در واقع 3 نوع طرح مختلف آماده کرده ایم که یکی از این طرح ها در دو رنگ قرار داده شده است. شما می توانید هر کدام از این طرح ها را با تغییر رنگ یا فونت، شخصی سازی کنید.

فرمت هر فایل: PSD

حجم هر فایل: حدود 20 مگابایت

این چهار طرح به این صورت هستند. در اولین طرح، یک فریم ساده اما یک طرح مثلث مانند در گوشه سمت راست و بالا قرار گرفته که بتوانید لوگو و نام پیج را جایگزین کنید.

دومین طرح، مانند طرح اول است با این تفاوت که یک مثلث دیگر برای قرار دادن یک متن ثابت دیگر مانند آی دی پیج در گوشه سمت چپ و پایین است.

طرح سوم همان مثلث سمت راست و بالا را دارد اما اینبار در پایین قالب، یک بخش برای نوشتن متن وجود دارد که بتوانید توضیحاتی درباره تصویر روی خود تصویر ارائه کنید. این طرح در دو رنگ سفید و نوک مدادی آماده شده است. نمونه سفید آن را ببینید

و همین طرح در رنگ نوک مدادی را ببینید. البته دقت کنید که به دلیل فرمت این فایل که همان PSD هست، می توانید داخل فتوشاپ قالب را به هر رنگی که خواستید تغییر دهید.

این طرح به طور اختصاصی توسط تاکینا طراحی شده است. برای دیدن سایر قالب ها کلیک کنید.