سه روز قبل اپلیکیشن محبوب اینستاگرام طی یک آپدیت نسبتا بزرگ، قابلیت های جالب توجهی را به این اپلیکیشن اضافه کرده که شاید بزرگترین تحول و آپشن جدید اینستاگرام، امکان مخفی کردن تعداد لایک ها برای پست ها باشد!

بله چیزی که چند ماهی بود اینستاگرام قولش را داده بود بالاخره عملی کرد و اکنون می توانید با نصب آخرین آپدیت اینستاگرام روی موبایل هوشمند خود، از این آپشن استفاده کنید. با استفاده از این آپشن، می توانید تعداد لایک های یک پست دلخواه را مخفی کنید و تنها خودتان بتوانید تعداد آنها را مشاهده کنید. البته افراد دیگری که تعداد لایک شما را مشاهده نمی کنند همچنان قادر خواهند بود افرادی که شما را لایک کرده اند را ببینند.

 

برای راه اندازی:

1 - آپدیت اینستاگرام

مهم ترین قسمت، آپدیت کردن اپلیکیشن اینستاگرام بر روی موبایل شماست. چرا که بدون آپدیت گزینه های مربوط به مخفی کردن لایک ها نمایش داده نخواهد شد.

 

2 - مخفی کردن تعداد لایک ها و ویوها

برای مخفی کردن تعداد لایک ها دو راه دارید. اولین راه؛ در هنگام ارسال پست جدید روی پروفایلتان، اگر گزینه Advanced Settings را در انتخاب صفحه نوشتن کپشن تاچ کنید، وارد صفحه ای خواهید شد که می توانید تنظیمات مربوط به آن پست را انجام دهید. غیرفعال کردن کامنت و مخفی کردن لایک ها. اولین گزینه در حال حاضر با متن Hide Like and View Counts on This Post هست که با فعال کردن این گزینه، بعد از انتشار آن پست، تعداد لایک ها غیرفعال شده است.

اما راه دوم؛ مربوط به پست های قبلی می شود. کافیست وارد پروفایل خودتان شوید و سه نقطه مربوط به پست مورد نظر را تاچ کنید. در گزینه های باز شده، انتهای گزینه ها، آپشن Hide like count وجود دارد که با انتخاب آن، تعداد لایک های همان پست مخفی خواهد شد و برای نمایش دوباره، روی Unhide Like Count تاچ کنید.